Operator wózka widłowego

Chcesz podjąć dobrą i legalną pracę? Chcesz wyjechać do pracy za granicę i nie martwić się o formalności? Skontaktuj się z nami i wyjedź!

Firma REMAX Sp. z o.o. to certyfikowana Agencja Pracy z długoletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie do Niemiec. Naszą misją jest odpowiednie dopasowanie profilu Kandydata do oferowanego stanowiska. Pomagamy podjąć zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Obowiązki:
  • Obsługa wózka widłowego,
  • prace magazynowe,
  • praca w systemie 2 lub 3 zmianowym.
Wymagania:
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
  • znajomość języka niemieckiego – mile widziana,
  • sumienność, rzetelność i odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą,
  • transport na trasie Polska – Niemcy,
  • transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,
  • zakwaterowanie,
  • zaliczki wypłacane co tydzień,
  • możliwość długofalowej współpracy.
Kontakt

Zaaplikuj przez formularz, lub skontaktuj się z nami telefonicznie!

Od kiedy
Od zaraz
Różne miasta
Close modal window